SLLCP14-1330P55 Banner Engineering Corporation
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: EZ-SCREEN LS CASCADE, PAIR; RESO
Features: Receiver, Transmitter
Packaging: Bulk
Operating Temperature: -20°C ~ 55°C
Voltage - Supply: 24VDC
Ingress Protection: IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Part Status: Active
Protection: Finger
Detection Capability: 14mm
Protective Height: 1.33m
Operating Range: 0.1m ~ 12.0m
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EZ-SCREEN LS CASCADE, PAIR; RESO, Features: Receiver, Transmitter, Packaging: Bulk, Operating Temperature: -20°C ~ 55°C, Voltage - Supply: 24VDC, Ingress Protection: IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof, Part Status: Active, Protection: Finger, Detection Capability: 14mm, Protective Height: 1.33m, Operating Range: 0.1m ~ 12.0m.
Інші пропозиції SLLCP14-1330P55
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SLLCP14-1330P55 SLLCP14-1330P55 Виробник : Banner Engineering 189856-3078787.pdf Safety Light Curtains EZ-SCREEN LS Cascade, Pair; Resolution: 14 mm; Range: 12 m (40 ft); Defined Area: 1330 mm (52.4 in); Housing: Black; 5-pin 300 mm M12 Pigtail QD; 2x OSSD Output Only