SLLCP14-350P55
SLLCP14-350P55 Banner Engineering
189856-3078787.pdf
Виробник: Banner Engineering
Safety Light Curtains EZ-SCREEN LS Cascade, Pair; Resolution: 14 mm; Range: 12 m (40 ft); Defined Area: 350 mm (13.8 in); Housing: Black; 5-pin 300 mm M12 Pigtail QD; 2x OSSD output only
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук