SLLCP14-490
SLLCP14-490 Banner Engineering
189856-3078787.pdf
Виробник: Banner Engineering
Safety Light Curtains EZ-SCREEN LS Cascade, Pair; Resolution: 14 mm; Range: 12 m (40 ft); Defined Area: 490 mm (19.3 in); Housing: Black; Connection: Removable Disconnect (RD)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук