SLLCP23-1190-S
SLLCP23-1190-S Banner Engineering Corporation
189856.pdf
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: EZ-SCREEN LS CASCADE, PAIR; RESO
Packaging: Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Safety Light Curtains EZ-SCREEN LS Cascade, Pair; Resolution: 23 mm; Range: 12 m (40 ft); Defined Area: 1190 mm (46.9 in); Housing: Black; Connection: Removable Disconnect (RD); No hardware packet.
Інші пропозиції SLLCP23-1190-S
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SLLCP23-1190-S SLLCP23-1190-S Виробник : Banner Engineering 189856.pdf Safety Light Curtains EZ-SCREEN LS Cascade, Pair; Resolution: 23 mm; Range: 12 m (40 ft); Defined Area: 1190 mm (46.9 in); Housing: Black; Connection: Removable Disconnect (RD); No hardware packet