SLLCP23-1680P55
SLLCP23-1680P55 Banner Engineering
189856.pdf
Виробник: Banner Engineering
Safety Light Curtains EZ-SCREEN LS Cascade, Pair; Resolution: 23 mm; Range: 12 m (40 ft); Defined Area: 1680 mm (66.1 in); Housing: Black; 5-pin 300 mm M12 Pigtail QD; 2x OSSD output only
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук