SLLCP23-350-S
SLLCP23-350-S Banner Engineering
189856.pdf
Виробник: Banner Engineering
Safety Light Curtains EZ-SCREEN LS Cascade, Pair; Resolution: 23 mm; Range: 12 m (40 ft); Defined Area: 350 mm (13.8 in); Housing: Black; Connection: Removable Disconnect (RD); No hardware packet
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук