SLLCP23-630-B16
SLLCP23-630-B16 Banner Engineering Corporation
179480.pdf
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: EZ-SCREEN LS CASCADE, PAIR; RESO
Packaging: Bulk
Operating Temperature: -20°C ~ 55°C
Voltage - Supply: 24VDC
Ingress Protection: IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Part Status: Active
Protection: Finger/Hand
Detection Capability: 23mm
Protective Height: 630mm
Operating Range: 0.1m ~ 12.0m
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EZ-SCREEN LS CASCADE, PAIR; RESO, Packaging: Bulk, Operating Temperature: -20°C ~ 55°C, Voltage - Supply: 24VDC, Ingress Protection: IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof, Part Status: Active, Protection: Finger/Hand, Detection Capability: 23mm, Protective Height: 630mm, Operating Range: 0.1m ~ 12.0m.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SLLCP23-630-B16 SLLCP23-630-B16 Виробник : Banner Engineering 189856.pdf Safety Light Curtains EZ-SCREEN LS Cascade, Pair; Resolution: 23 mm; Range: 12 m (40 ft); Defined Area: 630 mm (24.8 in); Housing: Black; Connection: Removable Disconnect (RD); EZLSA-MBK-16