SLLCR14-1330-S
SLLCR14-1330-S Banner Engineering
189856.pdf
Виробник: Banner Engineering
Safety Light Curtains EZ-SCREEN LS Cascade, Receiver; Resolution: 14 mm; Range: 12 m (40 ft); Defined Area: 1330 mm (52.4 in); Housing: Black; Connection: Removable Disconnect (RD); Mounting Hardware and Cable/M12 Pigtail Ordered Separately
Написати відгук