SLLCR23-420
SLLCR23-420 Banner Engineering
Виробник: Banner Engineering
Safety Light Curtains EZ-SCREEN LS Cascade, Receiver; Resolution: 23 mm; Range: 12 m (40 ft); Defined Area: 420 mm (16.5 in); Housing: Black; Connection: Removable Disconnect (RD)
Написати відгук