SLLCR23-700-S
SLLCR23-700-S Banner Engineering Corporation
179480.pdf
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: LIGHT CURTAIN FINGER/HAND 23MM
Packaging: Box
Features: Receiver Only
Operating Temperature: -20°C ~ 55°C
Voltage - Supply: 24VDC
Ingress Protection: IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Protection: Finger/Hand
Detection Capability: 23mm
Protective Height: 700mm
Operating Range: 0.1m ~ 12.0m
Написати відгук
Description: LIGHT CURTAIN FINGER/HAND 23MM, Packaging: Box, Features: Receiver Only, Operating Temperature: -20°C ~ 55°C, Voltage - Supply: 24VDC, Ingress Protection: IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof, Protection: Finger/Hand, Detection Capability: 23mm, Protective Height: 700mm, Operating Range: 0.1m ~ 12.0m.
Інші пропозиції SLLCR23-700-S
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SLLCR23-700-S SLLCR23-700-S Виробник : Banner Engineering 189856.pdf Safety Light Curtains EZ-SCREEN LS Cascade, Receiver; Resolution: 23 mm; Range: 12 m (40 ft); Defined Area: 700 mm (27.6 in); Housing: Black; Connection: Removable Disconnect (RD); Mounting Hardware and Cable/M12 Pigtail Ordered Separately