SLLCR23-910 Banner Engineering Corporation
192999_pdf.pdf
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: EZ-SCREEN LS CASCADE, RECEIVER;
Features: Receiver Only
Packaging: Bulk
Operating Temperature: -20°C ~ 55°C
Voltage - Supply: 24VDC
Ingress Protection: IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Protection: Finger/Hand
Detection Capability: 23mm
Protective Height: 910mm
Operating Range: 0.1m ~ 12.0m
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EZ-SCREEN LS CASCADE, RECEIVER;, Features: Receiver Only, Packaging: Bulk, Operating Temperature: -20°C ~ 55°C, Voltage - Supply: 24VDC, Ingress Protection: IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof, Protection: Finger/Hand, Detection Capability: 23mm, Protective Height: 910mm, Operating Range: 0.1m ~ 12.0m.
Інші пропозиції SLLCR23-910
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SLLCR23-910 SLLCR23-910 Виробник : Banner Engineering 192999_pdf.pdf Safety Light Curtains EZ-SCREEN LS Cascade, Receiver; Resolution: 23 mm; Range: 12 m (40 ft); Defined Area: 910 mm (35.8 in); Housing: Black; Connection: Removable Disconnect (RD)