SLLCR40-1050 Banner Engineering Corporation
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: EZ-SCREEN LS CASCADE, RECEIVER;
Packaging: Bulk
Part Status: Active
Написати відгук
Safety Light Curtains EZ-SCREEN LS Cascade, Receiver; Resolution: 40 mm; Range: 12 m (40 ft); Defined Area: 1050 mm (41.3 in); Housing: Black; Connection: Removable Disconnect (RD).
Інші пропозиції SLLCR40-1050
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SLLCR40-1050 SLLCR40-1050 Виробник : Banner Engineering Safety Light Curtains EZ-SCREEN LS Cascade, Receiver; Resolution: 40 mm; Range: 12 m (40 ft); Defined Area: 1050 mm (41.3 in); Housing: Black; Connection: Removable Disconnect (RD)