SLLCR40-1330
SLLCR40-1330 Banner Engineering
Виробник: Banner Engineering
Safety Light Curtains EZ-SCREEN LS Cascade, Receiver; Resolution: 40 mm; Range: 12 m (40 ft); Defined Area: 1330 mm (52.4 in); Housing: Black; Connection: Removable Disconnect (RD)
Написати відгук