SLLCR40-1470P5
SLLCR40-1470P5 Banner Engineering
189856-3078787.pdf
Виробник: Banner Engineering
Banner Engineering EZ-SCREEN LS Cascade, Receiver; Resolution: 40 mm; Range: 12 m (40 ft); Defined Area: 1470 mm (57.9 in); Housing: tBlack; 5-pin 300 mm M12 Pigtail QD; 2x OSSD output only
Написати відгук