SLLCR40-1610 Banner Engineering Corporation
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: EZ-SCREEN LS CASCADE, RECEIVER;
Features: Receiver Only
Packaging: Bulk
Operating Temperature: -20°C ~ 55°C
Voltage - Supply: 24VDC
Ingress Protection: IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Part Status: Active
Protection: Arm/Foot
Detection Capability: 40mm
Protective Height: 1.61m
Operating Range: 0.1m ~ 12.0m
Написати відгук
Description: EZ-SCREEN LS CASCADE, RECEIVER;, Features: Receiver Only, Packaging: Bulk, Operating Temperature: -20°C ~ 55°C, Voltage - Supply: 24VDC, Ingress Protection: IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof, Part Status: Active, Protection: Arm/Foot, Detection Capability: 40mm, Protective Height: 1.61m, Operating Range: 0.1m ~ 12.0m.
Інші пропозиції SLLCR40-1610
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SLLCR40-1610 SLLCR40-1610 Виробник : Banner Engineering Safety Light Curtains EZ-SCREEN LS Cascade, Receiver; Resolution: 40 mm; Range: 12 m (40 ft); Defined Area: 1610 mm (63.4 in); Housing: Black; Connection: Removable Disconnect (RD)