SLLCR40-1820P8
SLLCR40-1820P8 Banner Engineering
189856.pdf
Виробник: Banner Engineering
Safety Light Curtains EZ-SCREEN LS Cascade, Receiver; Resolution: 40 mm; Range: 12 m (40 ft); Defined Area: 1820 mm (71.7 in); Housing: Black; 8-pin 300 mm M12 Pigtail QD; 2x OSSD, EDM, Fault Out & Fault Reset
Написати відгук