SLLCR40-490-S
SLLCR40-490-S Banner Engineering Corporation
179480.pdf
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: LIGHT CURTAIN HAND/ARM 40MM
Features: Receiver Only
Packaging: Box
Operating Temperature: -20°C ~ 55°C
Voltage - Supply: 24VDC
Ingress Protection: IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Part Status: Active
Protection: Hand/Arm
Detection Capability: 40mm
Protective Height: 490mm
Operating Range: 0.1m ~ 12.0m
Написати відгук
Description: LIGHT CURTAIN HAND/ARM 40MM, Features: Receiver Only, Packaging: Box, Operating Temperature: -20°C ~ 55°C, Voltage - Supply: 24VDC, Ingress Protection: IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof, Part Status: Active, Protection: Hand/Arm, Detection Capability: 40mm, Protective Height: 490mm, Operating Range: 0.1m ~ 12.0m.
Інші пропозиції SLLCR40-490-S
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SLLCR40-490-S SLLCR40-490-S Виробник : Banner Engineering 189856.pdf Safety Light Curtains EZ-SCREEN LS Cascade, Receiver; Resolution: 40 mm; Range: 12 m (40 ft); Defined Area: 490 mm (19.3 in); Housing: Black; Connection: Removable Disconnect (RD); Mounting Hardware and Cable/M12 Pigtail Ordered Separately