SLLCR40-490 Banner Engineering Corporation
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: EZ-SCREEN LS CASCADE, RECEIVER;
Packaging: Bulk
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Safety Light Curtains EZ-SCREEN LS Cascade, Receiver; Resolution: 40 mm; Range: 12 m (40 ft); Defined Area: 490 mm (19.3 in); Housing: Black; Connection: Removable Disconnect (RD).
Інші пропозиції SLLCR40-490
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SLLCR40-490 SLLCR40-490 Виробник : Banner Engineering Safety Light Curtains EZ-SCREEN LS Cascade, Receiver; Resolution: 40 mm; Range: 12 m (40 ft); Defined Area: 490 mm (19.3 in); Housing: Black; Connection: Removable Disconnect (RD)