SLLE14-1820-S
SLLE14-1820-S Banner Engineering
187948-3108229.pdf
Виробник: Banner Engineering
Safety Light Curtains EZ-SCREEN LS, Emitter; Resolution: 14 mm; Range: 12 m (40 ft); Defined Area: 1820 mm (71.7 in); Housing: Black; Connection: Removable Disconnect (RD); Mounting Hardware and Cable/M12 Pigtail Ordered Separately
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук