SLLE23-1960L-S
SLLE23-1960L-S Banner Engineering
189856.pdf
Виробник: Banner Engineering
Safety Light Curtains EZ-SCREEN LS, Emitter; Resolution: 23 mm; Range: 10 m (32.8 ft); Defined Area: 1960 mm (77.2 in); Housing: Black; Connection: Removable Disconnect (RD); Mounting Hardware and Cable/M12 Pigtail Ordered Separately
Написати відгук