SLLP14-280
SLLP14-280 Banner Engineering Corporation
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: LIGHT CURTAIN FINGER 14MM
Features: Blanking
Packaging: Box
Operating Temperature: -20°C ~ 55°C
Voltage - Supply: 24VDC
Ingress Protection: IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Part Status: Active
Protection: Finger
Detection Capability: 14mm
Protective Height: 280mm
Operating Range: 0.1m ~ 12.0m
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LIGHT CURTAIN FINGER 14MM, Features: Blanking, Packaging: Box, Operating Temperature: -20°C ~ 55°C, Voltage - Supply: 24VDC, Ingress Protection: IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof, Part Status: Active, Protection: Finger, Detection Capability: 14mm, Protective Height: 280mm, Operating Range: 0.1m ~ 12.0m.
Інші пропозиції SLLP14-280
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SLLP14-280 SLLP14-280 Виробник : Banner Engineering 187948-3078954.pdf Safety Light Curtains EZ-SCREEN LS, Pair; Resolution: 14 mm; Range: 12 m (40 ft); Defined Area: 280 mm (11.0 in); Housing: Black; Connection: Removable Disconnect (RD)