SLLP14-630P55 Banner Engineering Corporation
187948.pdf
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: EZ-SCREEN LS, PAIR; RESOLUTION:
Features: Receiver, Transmitter
Packaging: Bulk
Operating Temperature: -20°C ~ 55°C
Voltage - Supply: 24VDC
Ingress Protection: IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Part Status: Active
Protection: Finger
Detection Capability: 14mm
Protective Height: 630mm
Operating Range: 0.1m ~ 12.0m
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EZ-SCREEN LS, PAIR; RESOLUTION:, Features: Receiver, Transmitter, Packaging: Bulk, Operating Temperature: -20°C ~ 55°C, Voltage - Supply: 24VDC, Ingress Protection: IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof, Part Status: Active, Protection: Finger, Detection Capability: 14mm, Protective Height: 630mm, Operating Range: 0.1m ~ 12.0m.
Інші пропозиції SLLP14-630P55
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SLLP14-630P55 SLLP14-630P55 Виробник : Banner Engineering 189856-3078787.pdf Safety Light Curtains EZ-SCREEN LS, Pair; Resolution: 14 mm; Range: 12 m (40 ft); Defined Area: 630 mm (24.8 in); Housing: Black; 5-pin 300 mm M12 Pigtail QD; 2x OSSD output only