SLLP40-1750
SLLP40-1750 Banner Engineering
189856-3078787.pdf
Виробник: Banner Engineering
Safety Light Curtains EZ-SCREEN LS, Pair; Resolution: 40 mm; Range: 12 m (40 ft); Defined Area: 1750 mm (68.9 in); Housing: Black; Connection: Removable Disconnect (RD)
Написати відгук