SLLP40-1750P55
SLLP40-1750P55 Banner Engineering
189856-3078787.pdf
Виробник: Banner Engineering
Safety Light Curtains EZ-SCREEN LS, Pair; Resolution: 40 mm; Range: 12 m (40 ft); Defined Area: 1750 mm (68.9 in); Housing: Black; 5-pin 300 mm M12 Pigtail QD; 2x OSSD output only
Написати відгук