SLLP40-490P88
SLLP40-490P88 Banner Engineering Corporation
189856.pdf
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: LIGHT CURTAIN ARM/FOOT 40MM
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Safety Light Curtains EZ-SCREEN LS, Pair; Resolution: 40 mm; Range: 12 m (40 ft); Defined Area: 490 mm (19.3 in); Housing: Black; 8-pin 300 mm M12 Pigtail QD; 2x OSSD, EDM, Fault Out & Fault Reset.
Інші пропозиції SLLP40-490P88
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SLLP40-490P88 SLLP40-490P88 Виробник : Banner Engineering 187948-3108229.pdf Safety Light Curtains EZ-SCREEN LS, Pair; Resolution: 40 mm; Range: 12 m (40 ft); Defined Area: 490 mm (19.3 in); Housing: Black; 8-pin 300 mm M12 Pigtail QD; 2x OSSD, EDM, Fault Out & Fault Reset