SLLP40-560
SLLP40-560 Banner Engineering Corporation
181252_pdf.pdf
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: EZ-SCREEN LS, PAIR; RESOLUTION:
Packaging: Bulk
Написати відгук
Safety Light Curtains EZ-SCREEN LS, Pair; Resolution: 40 mm; Range: 12 m (40 ft); Defined Area: 560 mm (22.0 in); Housing: Black; Connection: Removable Disconnect (RD).
Інші пропозиції SLLP40-560
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SLLP40-560 SLLP40-560 Виробник : Banner Engineering 189856.pdf Safety Light Curtains EZ-SCREEN LS, Pair; Resolution: 40 mm; Range: 12 m (40 ft); Defined Area: 560 mm (22.0 in); Housing: Black; Connection: Removable Disconnect (RD)