Продукція > KOA SPEER > SLN2TTED18L0D
SLN2TTED18L0D
SLN2TTED18L0D KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Current Sense Resistors - SMD 2W 0.018 Ohm 0.5% 75ppm
Написати відгук