Продукція > KOA SPEER > SLN2TTED18LJ
SLN2TTED18LJ
SLN2TTED18LJ KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Current Sense Resistors - SMD 2W 0.018 Ohm 5% 75ppm
Написати відгук