Продукція > KOA SPEER > SLN2TTED22L0F
SLN2TTED22L0F
SLN2TTED22L0F KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Current Sense Resistors - SMD 2W 0.022 Ohm 1% 75ppm
Написати відгук