Продукція > KOA SPEER > SLN2TTED22LJ
SLN2TTED22LJ
SLN2TTED22LJ KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Current Sense Resistors - SMD 2W 0.022 Ohm 5% 75ppm
Написати відгук