Продукція > KOA SPEER > SLN2TTED24LJ
SLN2TTED24LJ
SLN2TTED24LJ KOA Speer
SL07-1-2-3-SLN2-SLZ-TSL-944281.pdf
Виробник: KOA Speer
Current Sense Resistors - SMD 2W 0.024 Ohm 5% 75ppm
Написати відгук