Продукція > KOA SPEER > SLN2TTED36L0F
SLN2TTED36L0F
SLN2TTED36L0F KOA Speer
SL07-1-2-3-SLN2-SLZ-TSL-944281.pdf
Виробник: KOA Speer
Current Sense Resistors - SMD 2W 0.036 Ohm 1% 75ppm
Написати відгук