Продукція > KOA SPEER > SLN2TTED43LJ
SLN2TTED43LJ
SLN2TTED43LJ KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Current Sense Resistors - SMD 2W 0.043 Ohm 5% 75ppm
Написати відгук