Продукція > KOA SPEER > SLN2TTED51LJ
SLN2TTED51LJ
SLN2TTED51LJ KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Current Sense Resistors - SMD 2W 0.051 Ohm 5% 75ppm
на замовлення 995 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук