Продукція > KOA SPEER > SLN2TTED56LJ
SLN2TTED56LJ
SLN2TTED56LJ KOA Speer
SL07-1-2-3-SLN2-SLZ-TSL-944281.pdf
Виробник: KOA Speer
Current Sense Resistors - SMD 2W 0.056 Ohm 5% 75ppm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук