Продукція > KOA SPEER > SLN2TTED62L0D
SLN2TTED62L0D
SLN2TTED62L0D KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Current Sense Resistors - SMD 2W 0.062 Ohm 0.5% 75ppm
на замовлення 770 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук