Продукція > KOA SPEER > SLN2TTED62L0F
SLN2TTED62L0F
SLN2TTED62L0F KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Current Sense Resistors - SMD 2W 0.062 Ohm 1% 75ppm
на замовлення 952 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук