Продукція > KOA SPEER > SLN2TTED62LJ
SLN2TTED62LJ
SLN2TTED62LJ KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Current Sense Resistors - SMD 2W 0.062 Ohm 5% 75ppm
Написати відгук