Продукція > KOA SPEER > SLN2TTED75LJ
SLN2TTED75LJ
SLN2TTED75LJ KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Current Sense Resistors - SMD 2W 0.075 Ohm 5% 75ppm
Написати відгук