Продукція > KOA SPEER > SLN2TTEDR11J
SLN2TTEDR11J
SLN2TTEDR11J KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Current Sense Resistors - SMD 2W 0.11 Ohm 5% 75ppm
Написати відгук