Продукція > KOA SPEER > SLN2TTEDR120D
SLN2TTEDR120D
SLN2TTEDR120D KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Current Sense Resistors - SMD 2W 0.12 Ohm 0.5% 75ppm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук