Продукція > KOA SPEER > SLN2TTEDR150D
SLN2TTEDR150D
SLN2TTEDR150D KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Current Sense Resistors - SMD 2W 0.15 Ohm 0.5% 75ppm
на замовлення 990 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук