Продукція > KOA SPEER > SLN2TTEDR150F
SLN2TTEDR150F
SLN2TTEDR150F KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Current Sense Resistors - SMD 2W 0.15 Ohm 1% 75ppm
Написати відгук