Продукція > KOA SPEER > SLN2TTEDR160D
SLN2TTEDR160D
SLN2TTEDR160D KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Current Sense Resistors - SMD 2W 0.16 Ohm 0.5% 75ppm
Написати відгук