Продукція > KOA SPEER > SLN2TTEDR160F
SLN2TTEDR160F
SLN2TTEDR160F KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Current Sense Resistors - SMD 2W 0.16 Ohm 1% 75ppm
Написати відгук