SLP100-330-01
SLP100-330-01 Essentra Components
White-Paper-Extraction-Force-FINAL-1.pdf
Виробник: Essentra Components
Description: SNAP LOCK PIN 0.090" NYLON NRTL
Packaging: Bulk
Color: Natural
Material: Nylon
Hole Diameter: 0.098" (2.49mm)
Type: Snap Lock Pin
Head Height: 0.051" (1.30mm)
Head Diameter: 0.210" (5.33mm)
Rivet Diameter: 0.090" (2.29mm)
Rivet Length: 0.410" (10.41mm)
Grip Range: 0.330" (8.38mm)
на замовлення 1067 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SNAP LOCK PIN 0.090" NYLON NRTL, Packaging: Bulk, Color: Natural, Material: Nylon, Hole Diameter: 0.098" (2.49mm), Type: Snap Lock Pin, Head Height: 0.051" (1.30mm), Head Diameter: 0.210" (5.33mm), Rivet Diameter: 0.090" (2.29mm), Rivet Length: 0.410" (10.41mm), Grip Range: 0.330" (8.38mm).