SLP152M180E4P3
SLP152M180E4P3 Cornell Dubilier Electronics (CDE)
SLP.pdf
Виробник: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Description: CAP ALUM 1500UF 20% 180V SNAP
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 1500uF 180V 20% 105C.
Інші пропозиції SLP152M180E4P3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SLP152M180E4P3 SLP152M180E4P3 Виробник : Cornell Dubilier - CDE SLP-15028.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 1500uF 180V 20% 105C