SLP21612912Z
SLP21612912Z FISCHER ELEKTRONIK
Виробник: FISCHER ELEKTRONIK
Category: Pin headers
Description: Connector: pin strips; pin header; male; PIN: 12; THT; 3A; 250V; 2x6
Kind of connector: male
Number of pins: 12
Electrical mounting: THT
Current rating: 3A
Rated voltage: 0.25kV
Manufacturer series: SLP 2
Spatial orientation: straight
Contacts pitch: 2.54mm
Connector pinout layout: 2x6
Contact plating: tinned
Body material: polyamide 46
Overall length: 12.9mm
Body colour: black
Operating temperature: -40...163°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Pin headers, Description: Connector: pin strips; pin header; male; PIN: 12; THT; 3A; 250V; 2x6, Type of connector: pin strips, Connector: pin header, Kind of connector: male, Number of pins: 12, Electrical mounting: THT, Current rating: 3A, Rated voltage: 0.25kV, Manufacturer series: SLP 2, Spatial orientation: straight, Contacts pitch: 2.54mm, Connector pinout layout: 2x6, Contact plating: tinned, Kind of package: bulk, Flammability rating: UL94V-0, Contact material: bronze, Body material: polyamide 46, Overall length: 12.9mm, Body colour: black, Operating temperature: -40...163°C.