SLQ36385A-1R0LHF
SLQ36385A-1R0LHF ITG Electronics, Inc.
Виробник: ITG Electronics, Inc.
Description: FIXED IND 1UH 25A 1.1 MOHM SMD
Tolerance: ±15%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.354" L x 0.197" W (9.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 1.1mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 12A
Inductance Frequency - Test: 500 kHz
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 25 A
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1UH 25A 1.1 MOHM SMD, Tolerance: ±15%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.354" L x 0.197" W (9.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 1.1mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 12A, Inductance Frequency - Test: 500 kHz, Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Part Status: Active, Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 25 A.