SLQ36385A-1R0MHF
SLQ36385A-1R0MHF ITG Electronics, Inc.
2b7956ad9acb5f0b6c6b60a96e2d046c.pdf
Виробник: ITG Electronics, Inc.
Description: FIXED IND 1UH 25A 1.1 MOHM SMD
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук